راهنمای گام به گام برداشت ارزدیجیتال (کوین) از صرافی آنلاین تبدیل

گام‌های اصلی

فرایند واریز و برداشت یک فرایند دو طرفه‌ است یعنی شما همیشه قرار است از مبدا  A (که ممکن است یک سایت و یا یک کیف پول [والت] باشد) ارزِدیجیتالی برداشت نموده و به مقصد B ( که می‌تواند یک سایت یا کیف پول باشد) واریز نمایید.

ما در شکل زیر ابتدا گام‌های اصلی این عملیات را نشان می‌دهیم و سپس گام به گام فرایند برداشت ارزدیجیتال از سایت را آموزش می‌دهیم. اگر توضیحات ابتدایی برایتان پیچیده به نظر می‌رسد هیچ نگران نباشید. در ادامه تمامی گام‌ها را با جزییات به شما نشان می‌دهیم.

ابتدا به سایت یا کیف پول مقصد رفته (سایت B) و ارزی را که می خواهید واریز نمایید را انتخاب کرده و از قسمت واریز (deposit) آدرس کیف پول مقصد را دریافت کرده و سپس به سایت مبدا رفته و در بخش کیف پول، به صفحه‌ی ارزی که می‌خواهید برداشت نمایید بروید و گزینه‌ي برداشت (withdraw) را زده و آدرسی که از مقصد دریافت کرده اید را در آنجا وارد نمایید.

REGIST

توجه فرمایید که ارزهای دیجیتال بر روی شبکه‌های مختلفی جا به جا می‌شوند و برای اینکه جابجایی موفقیت آمیز باشد باید سایت مبدا و مقصد هر دو شبکه مد نظر را پوشش دهند. بنابراین قبل از ثبت نهاییِ واریز یا برداشت دقت نمایید که شبکه‌ی آدرسی که از مقصد دریافت کرده‌اید دقیقا مطابق با شبکه‌ی مبدا باشد. یکی از تفاوت‌های شبکه‌های مختلف این است که کارمزد نقل و انتقال‌شان متفاوت است.

شما می‌توانید با انتخاب شبکه‌های مختلف کارمزد نقل و انتقال را قبل از تایید نهایی ملاحضه فرمایید.

راهنمای گام به گام برداشت ارزدیجیتال (کوین) از صرافی آنلاین تبدیل - ۱

راهنمای گام به گام برداشت

فرض کنید که می‌خواهیم تتر (یا هر ارزدیجیتال دیگری به عنوان مثال) را از صرافی ارزدیجیتال تبدیل (هر سایت یا کیف پول دیگری) برداشته و به صرافی بایننس واریز نماییم.

گام ۱

۱- ابتدا از نوار بالای صفحه به بخش کیف پول رفته و سپس از بخش ارزِ مورد نظر، گزینه‌ی برداشت را انتخاب ‌نمایید.

راهنمای گام به گام برداشت ارزدیجیتال (کوین) از صرافی آنلاین تبدیل- ۲

صفحه ‌ی زیر به شما نمایش داده می‌شود

راهنمای گام به گام برداشت ارزدیجیتال (کوین) از صرافی آنلاین تبدیل- ۳

گام ۳

۲- در این مرحله به سایت (یا کیف پول) مقصد رفته و از بخش کیف پول (wallet)،‌ با انتخاب ارز مورد نظر گزینه‌ي واریز (deposit) را انتخاب نمایید.

در این مثال ما با صرافی بایننس پیش می‌رویم. در بخش 1-2 ارز مورد نظر را انتخاب می‌کنیم، سپس در بخش 2-2 شبکه‌ی مورد نظر برای انتقال (deposit network) را انتخاب کرده (ما در این مثال با شبکه‌ی TRC20 پیش می‌رویم.) و نهایتا آدرس واریزی را دربخش 3-2 دریافت می‌کنیم.

توجه فرمایید که ارزهای دیجیتال بر روی شبکه‌های مختلفی جا به جا می‌شوند و برای اینکه جابجایی موفقیت آمیز باشد باید سایت مبدا و مقصد هر دو شبکه مد نظر را پوشش دهند. بنابراین قبل از ثبت نهاییِ واریز یا برداشت دقت نمایید که شبکه‌ی آدرسی که از مقصد دریافت کرده‌اید دقیقا مطابق با شبکه‌ی مبدا باشد. یکی از تفاوت‌های شبکه‌های مختلف این است که کارمزد نقل و انتقال‌شان متفاوت است. شما می‌توانید با انتخاب شبکه‌های مختلف کارمزد نقل و انتقال را قبل از تایید نهایی ملاحظه نمایید.

راهنمای گام به گام برداشت ارزدیجیتال (کوین) از صرافی آنلاین تبدیل - ۴

گام ۳

۳. حال آدرسی که در مرحله‌ی قبل از سایت یا کیف پول مقصد دریافت نمودید را باید در صرافی آنلاین تبدیل وارد نمایید.

ابتدا مطالب سمت راست صفحه را مطالعه نمایید، سپس در بخش 1-3 مقدار مورد نظرتان برای برداشت را وارد نمایید. (در بالای صفحه هم موجودی قابل برداشت شما نمایش داده شده است.) در بخش 2-3 شبکه مورد نظر برای جابجایی را انتخاب نمایید. توجه فرمایید این شبکه باید همان شبکه‌ای باشد که در گام 2-2 انتخاب نمودید. (در این مثال ما با شبکه ‌TRC20 پیش می‌رویم.)

در بخش 3-3 آدرس کیف پول مقصد که در گام 3-2 دریافت نمودید را وارد نمایید. و سپس دکمه‌ي تایید را بزنید.

گام ۴

۴. در این مرحله‌ی کد امنیتی و مشخصات درخواست برداشت به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

گام ۵

۵. کد دریافتی را در پنجره‌ای که در سایت باز شد وارد نمایید. و دکمه‌ی تایید را بزنید.

گام ۶

۶- در صورتی که فرایند برداشت موفقیت آمیز ثبت شود. پیام زیر نمایش داده خواهد شد. با توجه به شرایط شبکه حدودا نیم ساعت تا ۲ ساعت ممکن است فرایند برداشت به طول بیانجامد.

گام ۷

۷. برای مشاهده‌ تاریخچه‌ی برداشت‌ها از نوار بالای صفحه به تب تاریخچه بروید و سپس گزینه‌ی برداشت های ارزدیجیتال را انتخاب نمایید.

امیدواریم که بر روی صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل با آرامش خاطر بتوانید به خرید و فروش ارز دیجیتال بپردازید. اگر پاسخ پرسش‌تان را هنوز دریافت نکرده‌اید می‌توانید به راهنمای گام‌ به گام بازگردید.

فروش سریع بیت‌کوین

فروش سریع اتریوم

فروش سریع ترون

فروش سریع تتر

فروش سریع پکس گلد