آموزشراهنمای خرید و فروش ارزدیجیتال

راهنمای خرید و فروش کاردانو ، مراحل خرید ADA در ۲۰۲۱

درباره راهنمای خرید و فروش کاردانو چه می‌دانید؟ کاردانو رمز ارزی است که آن را به نام ارز رمز پایه نسل سوم می‌شناسند. این فناوری تلاش کرد تا یک محیط بلاک چینی ایجاد که بسیار پیشرفته‌تر، پایدارتر و مقیاس‌پذیرتر از بیت کوین و اتریوم است. همین سه ویژگی می‌تواند بیت کوین، اولین رمزارز کریپتوکارنسی‌ها را در مقابل کاردانو تا حد یک خودرو قدیمی پایین بیاورد و کاردانو را آخرین مدل بنز ۲۰۲۱ معرفی کند!

اگرچه کاردانو با یک هدف بزرگ و مهم عرض‌اندام کرد اما هنوز هم برای تحقق کامل اهداف خود چالش‌ها و مشکلاتی پیش رو دارد که قابل نادیده گرفتن نیست. شاید بزرگ‌ترین مانع هم شروع دیرهنگام آن بود. اما همه اینها هنوز هم باعث نشده پرده روی آینده روشن این رمز‌ارز بیفتد و از چشم‌ها پنهان شود. این مطلب از راهنمای تبدیل قرار است شما را با مهم‌ترین نکاتی که در نحوه خرید ارز دیجیتال کاردانو باید بدانید آشنا کند. برای کسب اطلاعات بیشتر تا پایان همراه ما باشید.

راهنمای خرید و فروش کاردانو

نگاهی گذرا به کاردانو

تاریخ اقتصادی نمونه‌های بی‌شماری از ایده و اتفاق‌های مختلفی دارد که به‌تنهایی شروع یک رخداد بزرگ بودند. اما هرچه که از زمان تولد آنها گذشت با تلاش برای رسیدن به نسخه‌ها و نسل‌‌های دوم و سوم مفهوم اصلی خود را به حداکثر بازدهی و توانایی رساندند. گاهی اوقات یک تازه‌وارد باعث می‌شود رهبر اولیه کاملاً فراموش شود؛ به نظر می‌رسد کاردانو به بازار آمد تا بیت کوین را به دست فراموشی بسپارد!

کاردانو یک محیط بلاک چین و شبکه عمومی است و در دسترس هرکسی است که می‌خواهد زنجیره بلوکی ایجاد کند. ADA هم ارز رمزنگاری شده‌ای است که برای پاداش به افرادی که با ذخیره بلاک چین‌ها و انجام سایر کارها به محیط کاردانو کمک می‌کنند، پرداخت می‌شود. درواقع موفقیت یکی، به‌وضوح وابسته به موفقیت دیگری است.

اگر کاردانو به مکانی محبوب برای حضور توسعه‌دهندگان جدید بلاک چین تبدیل شود، تقاضا برای ارز رمز پایه ADA افزایش پیدا می‌کند. افزایش تقاضا با عرضه نسبتاً زیاد، قیمت بازار را افزایش می‌دهد و درنهایت اگر به هر دلیلی قیمت ADA رشد داشته باشد، این اتفاق باعث می‌شود توسعه‌دهندگان زیادی به محیط کاردانو جذب شوند و علاقه پیدا کنند.

دلایلی وجود دارد که می‌تواند به صاحبان و فعالان در بلاک چین کاردانو و رمزارز ADA اطمینان دهد آینده روشن و رشد بیشتری در انتظار کاردانو است و هر دو قسمت این سیستم به موفق بودن و ارزش طولانی‌مدت قسمت دیگر کمک می‌کند.

دلایل افزایش قیمت در راهنمای خرید و فروش کاردانو

نحوه خرید کاردانو

رمزارز ADA با یک پیشنهاد عرضه اولیه (ICO) طولانی‌مدت که در ژانویه ۲۰۱۷ به پایان رسید، بسیار آرام و بی‌ادعا وارد بازار ارزهای رمز پایه شد. کاردانو آهسته و پیوسته به بازار آمد و همین آهستگی و پیوستی زمینه‌ساز موفقیت و رشد آن شد؛ بیشتر روزها قیمت پایین را حفظ کرد و در اواخر ماه نوامبر، افزایش شدید قیمت و ارزش آن جایی بود که باعث شد توجه همه را به خود جلب کند.

حالا کاردانو، این رمزارز بی‌سروصدای کریپتوکارنسی‌ها رویی از خود نشان داده بود که باعث شد افراد زیادی نظرشان به آن جلب شود

و مشتاق دنبال‌کردن تحرکات این رمزارز شوند. اواخر دسامبر، فرصتی بود که دومین رشد شدید کاردانو اتفاق افتاد. رشدی که تنها محدود به افزایش قیمت ADA در پلتفرم‌ها و صرافی‌های مختلف نبود.

اگر بخواهیم کمی با منطق بازار و اتفاق‌های رخ‌داده در بازارهای اقتصادی ماجرای این رشد را دنبال کنیم؛ بخش زیادی از آن را می‌توان ناشی از حرکت سرمایه‌گذاران به سمت بیت کوین و ورود به ارزهای رمز پایه دیگر دانست که توانستند توجه افراد را به خود جلب کنند.

اگر چنین رشد و استقبالی ریشه در این موضوع داشته باشد، به‌سادگی می‌توان ادامه افزایش و رشد‌های دیگری را هم برای کاردانو پیش‌بینی کرد.

نحوه خرید ارز دیجیتال کاردانو

چطور کاردانو بخریم

آنچه گفتیم می‌تواند بهانه خوبی برای ورود به بازار و انجام مراحل خرید است. اگر برای آموزش خرید و فروش رمزارز کاردانو و سرمایه‌گذاری در آن مشتاق شده‌اید، این راهنمای خرید و فروش کاردانو می‌تواند کمک زیادی به شما کند.

کل بازار ارزهای رمزنگاری شده گاهی ممکن است رشد کند و مراحل ابتدایی داشته باشند اما این روند کلی خرید است و جای هیچ نگرانی نیست. اولین قدم برای آموزش خرید کاردانو ایجاد یک حساب در صرافی ارز رمزنگاری شده و ساخت کیف پول کاردانو است.

صرافی‌های مختلفی هستند که زمینه ورود کاربران به بازار کریپتوکارنسی را فراهم می‌کنند. البته فعالیت در برخی صرافی‌های جهانی و معتبر برای ایرانی‌ها سخت و تا حد قابل‌توجهی ناممکن است. اما این هنوز هم باعث نشده که هیچ یک از مشتاقان این بازار و فناوری بزرگ پشت در بمانند.

صرافی‌های داخلی راهی است که می‌تواند شما را به بازار برساند. پلتفرم صرافی تبدیل از جمله صرافی‌های داخلی است که بستری مشابه بایننس دارد و بیش از ۵۰ رمزارز را در لیست پشتیبانی خود گنجانده است. بخش‌های بعدی این مطلب آموزش تصویری خرید و فروش کاردانو در صرافی تبدیل را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

مراحل خرید و نحوه فروش کاردانو

بعد از کسب اطلاعات درباره راهنمای خرید و فروش کاردانو ، نوبت به آموزش خرید و فروش رمز ارز کاردانو رسیده است. گفتیم که پیش‌نیازهای ورود به بازار ثبت‌نام در یک صرافی و داشتن کیف پول است. تبدیل با ویژگی کیف پول داخلی، این راه را هم برای کاربران خود نزدیک کرده است. اکنون زمان ساخت یک حساب کاربری و آماده‌شدن برای ورود به بازار کاردانو است.

مراحل خرید کاردانو ، ثبت‌نام

راهنمای خرید و فروش کاردانو

کار خود را با ثبت‌نام و ساخت حساب کاربری در تبدیل آغاز کنید. وارد سایت Tabdeal.org شوید و از قسمت بالا سمت چپ، سراغ گزینه‌های ورود یا ثبت‌نام بروید. صفحه ورود یا ثبت‌نام سایت از شما شماره‌تلفن همراهتان را درخواست می‌کند تا کد تأیید را به تلفنتان ارسال کند و این شماره نام کاربری شما برای ورودهای بعدی باشد. بعد از دریافت و ثبت کد، باید رمزی برای حساب خود مشخص کنید.

احراز هویت

حساب کاربری شما با احراز هویت شخصی و اطلاعاتی که لازم است در سایت تبدیل وارد کنید تکمیل می‌شود. این اطلاعات شامل تأیید ایمیل، اطلاعات شخصی، اطلاعات بانکی، تماس با تلفن و تأیید عکس است. تبدیل در کمتر از ۲۴ ساعت هویت احراز شده کاربران خود را تأیید می‌کند تا به‌سرعت همه چیز برای معامله در بازار آماده شود.

آموزش خرید کاردانو

راهنمای خرید و فروش کاردانو

مرحله بعدی بعد از تأیید احراز هویت، ورود به بازار کاردانو – تتر است. در پنل کاربری از قسمت خریدوفروش می‌توانید وارد بازار کاردانو شوید.

این بازار اطلاعاتی مثل وضعیت بازارهای جهانی، نمودار اندیکاتور کاردانو، معاملات اخیر کاردانو، کارت‌‌های ثبت سفارش خریدوفروش کاردانو و آخرین معاملات انجام شده در صف فروش یا خرید کاردانو را در اختیارتان می‌گذارد.

قسمت اصلی و مهمی که قرار است از طریق آن مراحل خرید کاردانو یا نحوه فروش کاردانو را انجام دهید کارت‌های خریدوفروش است اما اطلاعات دیگر نمایش‌داده‌شده هم کمک می‌کنند تا خرید درستی داشته باشید و باتوجه‌به شرایط بازار خرید خود را انجام دهید.

نکته مهمی که قبل از انجام معامله باید بدانید این است که توجه کنید پیشنهادها و معاملة شما به پایین‌ترین قیمت پیشنهاد فروش (در کارت خرید) یا بالاترین قیمت پیشنهاد خرید (در کارت فروش) نزدیک باشد. به‌این‌ترتیب می‌‌توانید حجم و قیمت دلخواه را وارد کنید و معامله مناسبی داشته باشید.

آموزش خرید و فروش رمز ارز کاردانو

راهنمای خرید و فروش کاردانو

کارت‌های خریدوفروش دو کادر جداگانه و دو روش مختلف دارند. روش اول ثبت سفارش خرید یا فروش است. در کارت ثبت سفارش شما باید قیمت واحد بر اساس تتر و مقدار رمزارز کاردانو را وارد کنید و مبلغ کل سفارش باتوجه‌به اعداد وارد شده از سمت شما محاسبه و نمایش داده می‌شود.

اطلاعات تکمیلی دیگر هم در بخش پایین این کادر مشخص است. پس از اطمینان از درستی سفارش با زدن گزینه خرید، سفارش شما در لیست سفارش‌های فعال نمایش داده می‌شود و زمانی که فروشنده‌ای با قیمت و حجم پیشنهادی شما موافق بود یا قیمت بازار به قیمت پیشنهادی شما رسیده بود، خرید قبول و درنهایت انجام می‌شود.

 

اما روش دوم، روش ثبت سفارش آنی به این صورت است که معامله‌گر فقط امکان ثبت یکی از کادرهای حجم یا قیمت را دارد. کادر بعدی باتوجه‌به عدد وارد شده محاسبه و نمایش داده می‌شود. این بار با زدن دکمه خرید یا فروش، سفارش به‌سرعت وارد چرخه معاملات در حال انجام می‌شود و معامله نهایی می‌شود. پس از خرید می‌توانید سکه‌های خود را به بهترین کیف پول کاردانو منتقل کنید.

جمع‌بندی

راهنمای خرید و فروش کاردانو را در این مطلب از تبدیل مرور کردیم و از مراحل خرید آن گفتیم. در این مطلب از تبدیل سعی کردیم همه آنچه که برای مراحل خرید کاردانو نیاز دارید به شما بگوییم اما اگر هنوز هم بخش یا مرحله‌ای از مراحل سخت است می‌توانید با دیدن فیلم آموزش خرید کاردانو به جواب همه سؤال‌ها برسید.

بازار ارزهای دیجیتال انقلاب بزرگی در دنیای اقتصادی که دیریازود همه را مشتاق و درگیر خود می‌کند. از این فناوری بزرگ جا نمانید و همین حالا با ساخت حساب کاربری در تبدیل وارد بازار شوید تا برای رسیدن به آرزوی برابری مالی تلاش کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه