آموزش

راهنمای خرید و فروش دوج کوین ؛ یک شوخی پرارزش و جدی

چه اطلاعاتی درباره راهنمای خرید و فروش دوج کوین دارید؟ پلتفرم‌ها و صرافی‌هایی که از این رمزارز پشتیبانی می‌کنند و می‌توان با استفاده از آنها دوج کوین را معامله کرد می‌شناسید؟ دوج کوین سال ۲۰۱۳ به جمع ارزهای دیجیتالی اضافه شد؛ رمز‌ارزی که بر اساس یک شوخی قوت گرفت و به‌سرعت توانست در دنیای جدی و پر رقیب بازار ارزهای دیجیتالی رونق بگیرد. همراه ما در این مطلب از راهنمای تبدیل بمانید تا از نحوه خرید ارز دیجیتال دوج کوین و روش فروش آن با شما صحبت کنیم. پایان این مطلب آموزش تصویری خرید و فروش دوج کوین را خواهید دید.

نگاهی کوتاه به دوج کوین

راهنمای خرید دوج کوین

این رمزارز بزرگ که بر اساس meme اینترنتی دوج ساخته شد در تمام سال‌های فعالیت خود سعی کرد جایگزینی مناسب برای رتبه اول بازار ارزهای دیجیتالی، یعنی بیت کوین باشد. دوج کوین در ابتدا یک شوخی و سرگرمی بود اما بعد از گذشت زمان، آن‌قدر به فضای جدی و پر رقیب بازار کریپتوکارنسی‌ها عادت کرد که به‌سرعت سعی کرد راهی برای رشد و پیشرفت خود بسازد.

امروز این آلت کوین در پلتفرم‌هایی مثل توییتر و ردیت برای پاداش دادن به کاربرانی داده می‌شود که در صفحات و حساب کاربری خود پست‌های جالب و پرطرف‌دار منتشر می‌کنند.

مثل هر بازار دیگری، اخبار و حاشیه‌ها می‌تواند روی رشد و نزول بازار ارزهای دیجیتال و حتی روی افزایش و کاهش یک رمزارز هم تأثیر بگذارد. یکی از بزرگ‌ترین دلایلی که باعث شد تا دوج کوین برای یک رشد و جهش شگفت‌انگیز آماده شود حمایت ایلان ماسک با عنوان مدیرعامل شرکت از این رمز‌ارز بود.

ایلان ماسک و دوج کوین (Dogecoin)

این حمایت تا جایی بود که حتی ایلان ماسک صفحه توییتر خود را برای معرفی و صحبت از دوج کوین استفاده کرد و درنهایت توانست موتور پیشرفت و توجه به این رمز‌ارز را روشن کند.

اما حمایت ایلان ماسک تمام ماجرا نبود! درواقع اگر این رمزارز قرار بود تنها به حمایت یک فرد شناخته شده و تأثیرگذار اکتفا می‌کرد، به‌خوبی می‌دانست که دورة این حمایت‌ها و توجه‌ها هم سر خواهد رسید و ممکن است همه چیز مثل گذشته باقی نماند.

تیم توسعه‌دهنده دوج کوین همان‌طور که پشتیبانی ایلان ماسک را داشتند، تلاش کردند تا این فناوری و رمز‌ارز را هم تا بهبود دهند. رشد و بهبود دوج کوین دیگر بهانه‌ای برای رقبا نمی‌گذاشت، بلکه آنها را قانع می‌کرد که رقیب تازه‌وارد و شوخ خود را جدی بگیرند و همه چیز را برای رقابت با این حریف تازه‌نفس آماده کنند.

تیم پشتیبانی دوج کوین بلوک‌های یک‌دقیقه‌ای و هزینه معاملات پایین را به این رمزارز اضافه کرد تا ثابت کند سرمایه‌گذاری روی این رمز‌ارز بی‌نتیجه نیست و رشد آن مقطعی نخواهد بود.

نحوه خرید ارز دیجیتال دوج کوین

روش خرید و فروش دوج کوین

نگاهی به پیشینه قوی و قدرتمند دوج کوین کردیم، اکنون می‌دانید این رمز‌ارز تلاش می‌‌‌کند تا آینده را در تسخیر خود نگه دارد و هنوز هم روی مدار رشد و افزایش ارزش باقی بماند. اگر برای خرید و اضافه‌کردن رمز‌ارز دوج کوین به کیف پول خود قانع شده‌اید، زمان آن رسیده تا آموزش خرید و فروش رمز ارز دوج کوین را هم با شما به اشتراک بگذاریم.

اولین قدمی که برای انجام مراحل خرید دوج کوین باید بردارید پیداکردن یک صرافی و پلتفرم امن و مطمئن برای خرید و پشت سر گذاشتن نحوه فروش آن است. استفاده از پلتفرم‌های جهانی یکی از راه هایی است که می‌توان انتخاب کرد، اما محدودیت‌ها و مشکلاتی که بر سر راه فعالیت‌‌های اقتصادی ایران و ایرانیان وجود دارد، کار را بسیار سخت کرده است. تقریباً حضور ایرانیان در اکثر پلتفرم‌های جهانی ممنوع است و اگر از طریق راه‌های میان‌بر هم وارد این پلتفرم‌‌ها شوید، ریسک و خطر بسیار زیادی دارد.

کافی است تنها یک‌بار اطلاعات و فعالیت شما نشان دهد شما از آی پی‌های ایران فعالیت می‌کنید یا یک ایرانی هستید؛ این اتفاق مساوی است با لغو مجوز دسترسی و ازبین‌رفتن تمام دارایی‌های و سرمایه‌های دیجیتالی‌تان.

چنین اتفاق و محدودیت‌هایی چاره‌ای باقی نمی‌گذارد جز استفاده از بهترین و مطمئن‌ترین پلتفرم‌ها و صرافی‌های جایگزین داخلی. تبدیل می‌تواند یکی از پیشنهادهای خوبی باشد که سراغ آن می‌گردید. صرافی آنلاین تبدیل پلتفرمی مشابه بایننس است که بیش از ۵۰ رمزارز را پشتیبانی می‌کند و با داشتن کارمزد کم معاملات و کیف پول داخلی و … در تلاش است تا فعالیت در بازار کریپتوکارنسی‌ را برای ایرانیان آسان‌تر و در دسترس تر از همیشه کند.
در ادامه آموزش تصویری خرید و فروش دوج کوین در بستر تبدیل را با هم خواهیم آموخت.

 

آموزش خرید و فروش دوج کوین در تبدیل

حالا که پلتفرم و صرافی مورد تاییدتان را پیدا کرده‌اید، برای شروع باید یک حساب کاربری در آن بسازید. وارد سایت تبدیل به آدرس tabdeal.org شوید و از گزینه ورود/ ثبت‌نام حساب کاربری خود را بسازید.

آموزش خرید و فروش دوج

ساخت حساب کاربری با ثبت شماره‌ تلفن و واردکردن کد ارسالی وارد شده به شماره همراه شما آغاز می‌شود. بعدازاین مرحله، یک رمز عبور امن و غیر قابل حدس برای حساب کاربری خود بسازید. به یاد داشته باشید که در مراجعه‌های بعدی باید این رمز عبور را در سایت وارد کنید، بهتر است رمز عبور شما ترکیبی از حروف و اعداد باشد و آن را به ذهن بسپارید که برای مراجعات بعدی دچار مشکل نشوید.

احراز هویت

راهنمای خرید و فروش دوج کوین

بعد از ساخت حساب کاربری، نوبت به تأیید و احراز هویت خواهد رسید. اطلاعاتی مثل ایمیل، شماره حساب بانکی و اطلاعات شناسایی را در بخش ثبت اطلاعات تبدیل وارد کنید. تبدیل در کمتر از ۲۴ ساعت اطلاعات وارد شده را بررسی و احراز هویت‌تان را تأیید می‌کند.

بعد از تأیید مشخصات و احراز هویت باید وارد بازار خرید و فروش دوج کوین – تتر شوید.

خرید و نحوه فروش دوج کوین

خرید و فروش دوج کوین

قسمت بالا سمت چپ، راه ورود شما به بازار خریدوفروش دوج کوین است. از پنجره پیش‌رو به بازار دوج کوین تتر بروید تا همه چیز برای خریدوفروش آماده شود.

این بازار اطلاعاتی مثل تغییرات اخیر بازار ارزهای جهانی، تغییرات دوج کوین در روز جاری، کارت‌های خریدوفروش دوج کوین و آخرین معاملات در حال انجام دوج کوین را در اختیار شما می‌گذارد.

شما برای انجام مراحل خرید دوج کوین و پشت‌سر گذاشتن مسیر فروش دوج کوین باید از کارت‌‌های مشخص شده خریدوفروش استفاده کنید. این کارت‌ها به شما امکان ثبت سفارش به دو روش مختلف را می‌دهد:

روش ثبت سفارش

راهنمای خرید و فروش دوج کوین

در روش ثبت سفارش مقدار حجم دوج کوین موردنظر و قیمت دوج کوین بر واحد تتر را وارد می‌کنید و دکمه ثبت را می‌زنید. به‌این‌ترتیب سفارش شما در پنجره سفارش‌های فعال ثبت می‌شود و زمانی که قیمت بازار به قیمت پیشنهادی شما رسید یا فروشنده (یا خریداری) با قیمت و حجم پیشنهاد شده پیدا شد، سفارش را قبول و فرآیند خرید یا فروش نهایی می‌شود.

نحوه خرید و فروش دوج کوین

ثبت سفارش آنی

روش ثبت سفارش آنی به شما فقط امکان مشخص‌کردن یکی از مقادیر حجم را قیمت را می‌دهد. کادر بعدی باتوجه‌به عدد ثبت شما از طرف تخمین زده شده و نمایش داده می‌شود. زدن دکمه خریدوفروش سفارش شما را به‌سرعت وارد چرخه معاملات در حال انجام وارد می‌‌کند و همان لحظه سفارشتان انجام و از حساب شما کم یا دوج کوین به حسابتان اضافه می‌شود.

نکته: نزدیک بودن قیمت خرید و قیمت فروش، نشانه‌ای از سلامت معاملات در حال انجام بازار است. حجم سفارش‌های در حال انجام بازار به معامله‌گر این امکان را می‌دهد تا حجم مورد‌نظر خود را با حداقل و حداکثر سقف معاملاتی انجام دهد.

جمع‌بندی

راهنمای خرید و فروش دوج کوین را با هم مرور کردیم. دوج کوین در طول عمر خود ثابت کرده است می‌تواند یکی از رمزارزهای پرارزش در کیف پول کاربران باشد که آنها را از خرید و سرمایه‌گذاری خود پشیمان نخواهد کرد.

اگر برای خریدوفروش این رمزارز ارزشمند آماده‌اید، همین حالا وارد سایت تبدیل شوید، حساب کاربری خود را بسازید و یک‌ قدم بزرگ برای واقعی کردن رؤیای خود بردارید. ما در تبدیل منتظر شما هستیم.

پیشنهاد مطالعه: شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به مطلب بهترین کیف پول دوج کوین مراجعه کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه