راهنمای خرید و فروش ارزدیجیتال

راهنمای خرید و فروش پولکادات | آشنایی کامل با ترید یکی از برترین رمز ارزها

چه مواردی در راهنمای خرید و فروش پولکادات مهم است؟ پولکادات یک فناوری منبع باز است که در شبکه اتریوم کار می‌کند. پولکادات از فناوری اوراکل برای اتصال بلاک چین‌ها به یکدیگر استفاده و امکان اشتراک اطلاعات بین چند پروژه و شبکه را فراهم می‌کند. هدف شبکه پولکادات ایجاد یک وب کاملاً غیرمتمرکز و ایجاد زمینه لازم و اجازه ارتباط بلاک چین‌ها با یکدیگر است. این فناوری و رمزارز در حال حاضر نهمین ارز رمزنگاری شده بزرگ در جهان محسوب می‌شود. اگر دوست دارید این رمز‌ ارز را به دارایی‌های دیجیتال خود اضافه کنید یا با نحوه خرید ارز دیجیتال پولکادات آشنا شوید، همراه ما در راهنمای تبدیل بمانید تا آموزش کامل خرید و فروش این ارز دیجیتال جذاب  را با هم مرور کنیم.

نکات مهم قبل از آموزش خرید پولکادات

آموزش خرید و فروش پولکادات

پولکادات یکی از فناوری‌های نوینی است که به جمع فناوری‌های بلاک چین پیوسته است. فناوری در حال پیشرفتی که نوید روزهای بهتر و آینده روشن‌تری برای بلاک چین خود، افزایش ارزش رمز‌ارز و بهبود خدمات ارائه شده می‌دهد.

همین پیشرفت و راه هموار این رمز‌ارز، باعث شده تا یکی از پرطرف‌دارترین رمزارزهای دیجیتالی باشد. اگر برای خرید پولکادات آماده یا در حال جمع‌آوری اطلاعات لازم درباره این رمزارز هستید، وقت آن رسیده تا نکات مهم راهنمای خرید و فروش پولکادات را بدانید. این اطلاعات کمک می‌کند تا بدانید چرا صاحب‌نظران پولکادات را جزء رمز‌ارزهای آینده‌دار می‌دانند.

پولکادات می‌تواند با شبکه‌های دیگر ارتباط برقرار کند

اتریوم در حال حاضر بزرگ‌ترین بلاک چین قابل برنامه‌ریزی در صنعت ارزهای رمز پایه است. بااین‌وجود؛ اتریوم را نمی‌توان جزء رمز‌ارزهایی دانست که با رشد و بهبود چشمگیر خود، رقبا را از میدان به در می‌کند. بعد از اتریوم رمزارزهای پایه دیگری به بازار کریپتوکارنسی‌های معرفی شد که می‌توانستند کار اتریوم را انجام دهند و موقعیت بهتری از اتریوم هم ایجاد کنند.

یکی از مشکلاتی که پاشنه آشیل فناوری مهمی مثل اتریوم شد، عملکرد کند و گران‌قیمت آن بود. اتریوم تا زمانی که نتواند به اتریوم ۲.۰  ارتقا پیدا کند متراکم و گران است و همچنین نمی‌تواند با شبکه‌‌های دیگر ارتباط خوبی برقرار و به‌درستی با آنها کار کند.

پولکادات درحالی‌که دقیقاً خدمات و وظایف اتریوم را انجام می‌دهند، نه‌تنها سریع‌تر و مقیاس‌پذیر‌تر است بلکه برای کار با شبکه‌‌های دیگر هم طراحی شده است. این ویژگی به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا برنامه‌هایی بسازند که برای مثال از بلاک چین اتریوم و بیت کوین استفاده می‌کنند اما عملکردی به‌مراتب بهتر از آنها دارند.

راهنمای خرید پولکادات

پاراچین‌های پولکادات ازدحام را کاهش می‌دهند

پیش‌ازاین به شلوغی و سرعت پایین در اتریوم اشاره کردیم؛ پولکادات برای حل چنین معضل‌هایی از پاراچین استفاده می‌کند. به‌جای اینکه همه برنامه‌ها را از طریق یک شبکه تحت‌فشار قرار دهد، هر برنامه دارای زنجیره بلوکی مختصر (یا همان پاراچین) است که به زنجیره اصلی متصل می‌شود.

این اتفاق به این معنی است که اگر تقاضای یک برنامه خاص افزایش پیدا کند بر عملکرد برنامه‌های موجود در بلاک چین پولکادات تأثیر نخواهد داشت. درست مثل جاده‌‌ها و مسیرهای فرعی که ترافیک را از خیابان اصلی می‌گیرند و روند حرکت خودرو‌ها را همچنان روان و بدون توقف نگه می‌دارند.

پولکادات از زمان راه‌اندازی تا کنون بیش از ۶۳۰ درصد سود کسب کرده است

DOT در آگوست سال ۲۰۲۰ راه‌اندازی شد و در همان ابتدا هر سکه را ۲.۷۶ دلار معامله کردند. در زمان نوشتن این مقاله ارزش کلی آن در کمتر از یک سال، حدود ۶۳۰ درصد افزایش داشته است.

پولکادات پیش از آنکه بیش از نیمی از ارزش خود را در رکود اخیر قیمت کریپتو از دست دهد، ۱۵ می به بالاترین سطح ارزش خود رسید و تا ۴۹.۶۸ دلار هم معامله شد. اگر قصد انجام مراحل خرید پولکادات را دارید به این فکر کنید که آیا قصد دارید استراتژی خود را بر اساس روش نگه‌داری بلند‌مدت بچینید و یا خیر!

نکته دیگری که در راهنمای خرید و فروش پولکادات باید بدانید این است که اگر به هدف خرید و نگه‌داری بلند‌مدت سراغ خرید پولکادات می‌روید، بدانید که خرید این رمزارز در آینده می‌تواند سود و دستاورد‌های زیادی را برای شما داشته باشد اما اگر به فکر خرید کوتاه‌مدت هستید، ممکن است افت‌وخیزهایی داشته باشد که برای سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت مناسب نیست.

یکی از بنیان‌گذاران پولکادات بنیان‌گذار اصلی اتریوم بود

اتریوم ممکن است ایده ویتالیک بوترین باشد اما افراد زیادی در اجرای این پروژه دخیل بودند. یکی از همین افراد دکتر گاوین وود بود که قبل از همکاری با پولکادات، مدیر ارشد فناوری اتریوم بود.

رابرت هابرمایر و پیتر سزبان هم دو بنیان‌گذار دیگر پولکادات بودند که باعث شدند این رمز‌ارز با تیم پشتیبانی و سازنده‌ای قوی و قدرتمندی به بازار معرفی شود تا قدم‌های محکمی در زمینه‌‌های رمزنگاری و فناوری توزیع‌شده برداشته باشد.

راهنمای خرید و فروش پولکادات

تیم توسعه‌دهنده قوی

بازار ارزهای رمزنگاری شده به‌قدری جدید است که گاهی اوقات مقایسه پروژه‌ها و فهم اصول آن ممکن است دشوار باشد. همچنین محدودیت بازار هم یک عامل مهم دیگر برای گمراه شدن درباره اهداف و ویژگی‌های اصلی بازار است. سکه‌ها از روش‌های مختلف اعتبارسنجی استفاده می‌کنند، مشکلات مختلفی را حل می‌کنند و تاریخچه و داده‌های مرتبط با آنها برای پیگیری و کنترل تراکنش‌ها بسیار کم است.

یک عامل دیگر که کمک می‌‌کند شناخت بیشتری از رمزارز موردنظر پیدا کنید، شناخت و بررسی تیم مدیریتی است. اینکه چه تعداد افراد در تیم توسعه‌دهنده فعالیت می‌کنند و رمزارز چه زمینه‌هایی توانایی رشد و بهبود بسیار مهم است.

گزارش‌های اخیر نشان داد که پولکادات تقریباً تیم توسعه‌دهنده خود را از ۱۹۷ نفر به ۳۸۸ نفر افزایش داده است و این تعداد هم بخشی از آن افراد تیم توسعه‌دهنده‌‌ای است که روی اتریوم کار می‌کنند. همین موضوع نشان از رشد و محبوبیت پولکادات در آینده است.

پولکادات هنوز هم رقابت سختی دارد

پنج نکته بالا را درباره اطلاعات و نحوه خرید ارز دیجیتال پولکادات گفتیم؛ این پنج نکته به ما می‌گوید چرا خرید پولکادات سرمایه‌گذاری روی یک پروژه متفاوت و ارزشمند است که هنوز هم پتانسیل زیادی برای رشد و افزایش ارزش دارد. بازار ارزهای دیجیتالی تا امروز هیچ‌وقت بی‌رقیب و ساکن نبود، همواره ارزها و فناوری‌‌های جدید وارد میدان شدند تا تنور رقابت را گرم نگه‌دارند اما کمتر رمزارزی مثل پولکادات توانست گوی رقابت را از فناوری بزرگی مثل اتریوم بگیرد و توجه‌ها را به خود جلب کند.

دنیای بلاک چین و بازار کریپتو آن‌قدر فضای مطمئنی برای چند بازیکن نیست که همیشه با اطمینان روی رشد و صعود آن برنامه‌ریزی کرد. اما پولکادات با همین سن جوان خود توانسته جایگاهی را پیدا کند که برای از میدان به در کردن آن فقط یک تخلف امنیتی اساسی لازم است؛ به‌جز این موضوع، هنوز هم می‌تواند پرچم‌دار رشد‌های صعودی و ارزشمند بازار باشد.

آموزش تصویری خرید و فروش پولکادات

نکات و امتیازهای مثبتی که در بخش‌های قبلی راهنمای خرید و فروش ارز دیجیتال از پولکادات گفتیم احتمالاً تا به اینجا شما را برای طی‌کردن مراحل خرید پولکادات و اضافه‌کردن آن به کیف پول دارایی‌های دیجیتال قانع کرده است. اگر برای آموزش خرید و فروش رمز ارز پولکادات آماده‌اید، نوبت به انتخاب و استفاده از یک صرافی امن و مطمئن رسیده است.

خرید در صرافی‌های معتبر و جهانی مثل بایننس و کوین باس، منطقی‌ترین و بهترین کاری است که می‌توان کرد به شرطی که ایرانی نباشید و با محدودیت‌های اعمال شده درباره کشور ایران روبه‌رو نشوید!

صرافی‌های جهانی مثل بایننس کوین فعالیت کاربران ایرانی را ممنوع کرده‌اند و تقریباً یک راه بسیار سخت و پیچیده برای گذشتن از سد این مشکل باید پشت سر گذاشت. اینجاست که راهکاری منطقی و مناسب‌تر در راهنمای خرید و فروش پولکادات استفاده از صرافی‌‌های داخلی است.

صرافی تبدیل یکی از صرافی‌های امن و مطمئنی است که مشابه بایننس است و بیش از ۵۰ رمز‌ارز را در لیست ارزهای پشتیبانی شده خود دارد. بخش بعدی مراحل خرید و نحوه فروش پولکادات در تبدیل را خواهیم آموخت.

مراحل خرید پولکادات در صرافی تبدیل

آموزش خرید و فروش پولکادات

کار خود را با ورود به سایت تبدیل و ساخت حساب کاری آغاز کنید. قسمت بالا سمت چپ در صفحه اصلی سایت، روی منو ورود یا ثبت‌‌نام کلیک کنید تا وارد صفحه ثبت‌‌نام کاربر جدید شوید. این صفحه شمار تلفن همراه شما برای ارسال کد راستی‌آزمایی را می‌خواهد و بعد از واردکردن کد، پیش ثبت‌نام حساب کاربری انجام می‌شود.

احراز هویت

شیوه خرید و فروش پولکادات

مرحله احراز هویت لازم است اطلاعاتی مثل کارت بانکی، اطلاعات شناسایی و ایمیل را در سایت وارد کنید. تبدیل در کمتر از ۲۴ ساعت هویت احراز‌شده شما را تأیید و راه را برای ورود به بازار خریدوفروش پولکادات هموار می‌کند.

ورود به بازار خریدوفروش

راهنمای خرید و فروش پولکادات

بعد از احراز هویت اکنون آماده ورود به بازار خریدوفروش پولکادات – تتر هستید. اطلاعاتی مثل وضعیت بازار ارزهای جهانی، آخرین معاملات انجام شده رمزارز پولکادات، کارت‌های خریدوفروش رمز‌ارز و معاملات خریدو‌فروش انجام شده پولکادات را در بازار پولکادات – تتر مشاهده خواهید کرد.

ثبت سفارش یا سفارش آنی

how-to-buy-dot

مراحل خرید پولکادات به دو روش ثبت سفارش با سفارش آنی انجام می‌شود. در روش ثبت سفارش باید حجم پولکادات موردنظر برای خرید و هزینه خرید به تتر را در کارت‌های خرید ثبت سفارش وارد کنید و بعد از زدن تأیید، منتظر بمانید تا سفارش شما وارد چرخه سفارش‌های فعال شود.

زمانی که بازار به قیمت ثبت شده توسط شما رسید یا فروشنده‌ای با حجم و قیمت پیشنهاد شده از طرف شما پیدا شد، سفارش را قبول کرده و خرید انجام می‌شود.

اما روش سفارش آنی به این صورت است که تنها یکی از کادرهای حجم رمزارز یا قیمت رمز‌ارز توسط خریدار می‌تواند انتخاب و پر شود، کادر بعدی باتوجه‌به حجم سفارش‌های در حال انجام بازار و یا قیمت معاملات انجام شده، توسط خود سیستم پیشنهاد می‌شود و با زدن دکمه تأیید سفارش، خرید شما بلافاصله وارد چرخه معاملات در حال انجام و نهایی می‌شود.

نحوه فروش پولکادات در کارت‌های ثبت سفارش و سفارش آنی هم درست مطابق روشی است که در مراحل خرید پولکادات گفتیم. می‌توانید به همین روش میزان حجم رمز ارزی را که در نظر دارید بفروشید و به تتر تبدیل یا با رمزارز دیگری معامله کنید. پس از خرید ارز نیز می‌توانید آن را به کیف پول پولکادات منتقل کنید.

سخن آخر

راهنمای خرید و فروش پولکادات را با هم مرور کردیم، از شش نکته مهمی که قبل از خرید باید بدانید حرف زدیم و آموزش تصویری خرید و فروش پولکادات در صرافی تبدیل را قدم‌به‌قدم با هم آموختیم. اکنون وقت عملی کردن برنامه‌‌ها و آموخته‌ها رسیده است. می‌توانید فیلم آموزش خرید پولکادات را هم در سایت تبدیل ببینید.

همین حالا برای خرید پولکادات وارد سایت تبدیل شوید و اولین و مهم‌ترین قدم برای ورود با بازار ارزهای دیجیتالی را بردارید. تبدیل بستری امن و مطمئن برای معاملات ارزهای دیجیتالی است که بیش از ۵۰ رمزارز را پشتیبانی می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه