آموزشراهنمای خرید و فروش ارزدیجیتال

راهنمای خرید و فروش میکر | آموزش کامل ترید MKR

چه اطلاعاتی درباره راهنمای خرید و فروش میکر دارید؟ اگرچه فناوری بلاک چین و بازار ارزهای دیجیتالی چیزی حدود یک دهه است که معرفی و شناخته شده است اما علی‌رغم همین سن جوان، تا امروز بیش از ۱۰۰۰ رمز‌ارز مختلف به وجود آمده. رمزارزهایی که هرکدام با یک هدف جداگانه، تکمیل‌کننده و آینده‌ای روشن متولد شدند. میکر هم یکی از همین رمزارزها است. رمزارزی که جای آن در کیف پول و دارایی‌های دیجیتالتان خالی است. اگر زمان آن رسیده تا این رمزارز را هم به دارایی‌تان هم اضافه کنید؛ این مطلب از راهنمای تبدیل همراه شماییم تا نحوه خرید ارز دیجیتال میکر و آموزش تصویری خرید و فروش میکر را قدم‌به‌قدم با هم بیاموزیم. همراه ما تا پایان باشید.

نگاهی گذرا به فناوری و رمزارز میکر

راهنمای خرید و فروش میکر

میکر یکی از بزرگ‌ترین برنامه‌‌‌های غیرمتمرکز (dApps) مستقر در بلاک چین اتریوم است که پروتکل سازنده آن توسط گروه متفاوتی از توسعه‌دهندگان طراحی شده و توسط MakerDAO اداره می‌شود.

MakerDAO یک سازمان خودمختار غیرمتمرکز است و از دارندگان رمزارز میکر در سراسر جهان تشکیل شده است. سازمان میکر برای وام و قرض گرفتن ارزهای رمز پایه ایجاد شده تا با استفاده از قراردادهای هوشمند برای مدیریت کل یک فرایند، نیاز به وجود یک واسطه متمرکز را از بین ببرد. دارندگان میکر می‌توانند رمزارزهای خود را برای رأی‌گیری در مورد تغییرات پیشنهادی در پروتکل سازنده و همچنین اطمینان از کارایی، شفافیت و ثبات Dai (Dai توکن دیگری است که روی سیستم‌عامل میکر وجود دارد) سهام خود استفاده کنند.

اگرچه سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال با روش‌های سنتی سرمایه‌گذاری تفاوت‌های فاحش و بزرگی دارد اما داشتن میکر تا حدی شبیه به داشتن سهام در یک شرکت سنتی است. به این معنی که سهام‌داران هم در تعیین نحوه عملکرد شرکت حرفی برای گفتن دارند.

اکوسیستم سازنده یکی از اولین پروژه‌های DeFi بود که به موفقیت چشم‌گیری رسید و همین موضوع شاهدی بر اثربخشی مؤثر حاکمیت غیرمتمرکز بود.

نحوه خرید ارز دیجیتال میکر

نحوه خرید میکر

میکر یک سکه دیفای (Defi – امور مالی غیرمتمرکز) است و هیچ راهی بهتر از خرید‌‌وفروش در صرافی‌های غیرمتمرکز ارز دیجیتالی وجود ندارد. خرید میکر از صرافی به این معنی است که برای تسهیل روند به شخص سومی نیاز ندارید و می‌توانید با خیال آسوده و بدون حضور شخص دیگری، مستقیماً رمزارزهای موردنظر خود را از بازار بخرید و به دارایی‌های دیجیتالتان اضافه کنید.

صرافی‌‌های معتبر زیادی وجود دارند که می‌توانید آنها را انتخاب کنید اما یک سنگ بزرگ سر راه است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت. صرافی‌های بزرگ و جهانی مثل بایننس یا کوین باس از قوانین محدودیت فعالیت‌های مالی و اقتصادی برای ایرانیان پیروی می‌کنند که این باعث می‌شود کار سخت باشد.

اگر شما اصرار داشته باشید تحت هر شرایطی در این صرافی‌های بزرگ و معتبر معامله کنید، باید این سایت‌‌ها را دور بزنید و ایرانی بودن خود را از آنها پنهان کنید. زیرا اگر در هر مرحله‌ای از فعالیت شما سایت و صرافی متوجه ایرانی بودن شما شود، جلوی فعالیتتان گرفته شده، حسابتان بلوکه و تمام دارایی‌های ارزهای دیجیتالی‌تان از دسترس خارج خواهد شد. اما چاره این کار را ما طی این راهنمای خرید و فروش میکر به شما می‌گوییم؛

خرید میکر در صرافی ایرانی

اگرچه این مسیر و راه سخت و پرریسک است اما دنیای ارزهای دیجیتالی و فناوری بلاک چین با شعار و هدف برابری مالی متولد شد، چنین بازاری با چنین هدف مهمی، هیچ‌کس را پشت سر خود جا نمی‌گذارد!

بهترین و منطقی‌ترین راهی که برای ورود به بازار کریپتوکارنسی‌ها وجود دارد استفاده از صرافی‌های داخلی است. تبدیل از جمله صرافی‌هایی است که پلتفرم آن مشابه معتبرترین پلتفرم جهانی، بایننس است و بیش از ۵۰ رمزارز را پشتیبانی می‌کند. ما در این راهنما و آموزش خرید و فروش رمزارز میکر و به شما مراحل خرید میکر را می‌آموزیم؛ با تبدیل می‌توانید به‌راحتی و در عرض ۱۰ دقیقه رمزارز میکر خریداری کنید و خرید خود را به کیف پولتان اضافه کنید.

آموزش تصویری خرید و فروش میکر

اکنون در راهنمای خرید و فروش میکر نوبت به آموزش خرید میکر و نحوه فروش میکر رسیده است. بعد از انتخاب پلتفرمی که می‌خواهید از طریق آن وارد بازار ارزهای دیجیتالی شوید، وقت به ساخت حساب کاربری در آن است.

پیش ثبت‌نام حساب کاربری

وارد سایت تبدیل به آدرس tabdeal .org شوید و از قسمت بالا سمت چپ، روی گزینه ورود/ ثبت‌نام بزنید. این مرحله لازم است شما شماره تماس خود را وارد کنید تا کد راستی‌آزمایی برایتان ارسال شود. بعد از دریافت و واردکردن کد، پیش‌نیاز ساخت حساب کاربری را پشت سر گذاشتید.

اکنون شما یک حساب کاربری ساخته شده دارید که زمان احراز هویت آن رسیده است. اطلاعاتی که برای احراز هویت خود باید وارد کنید شامل تأیید ایمیل، اطلاعات شخصی، اطلاعات بانکی، تماس با تلفن و تأیید عکس است. بعد از اینکه هر یک از این مراحل را پشت سر گذاشتید، تبدیل در کمتر از ۲۴ ساعت هویت احراز شده توسط شما را تأیید و حساب کاربری را فعال می‌شود.

خرید و نحوه فروش میکر

فعال‌شدن حساب کاربری به معنی این است که می‌توانید وارد بازار شوید و مراحل خرید میکر را پشت سر بگذارید. در صفحه پنل کاربری از قسمت بالا سمت چپ، وارد بازار خریدوفروش میکر – تتر شوید.

آموزش خرید میکر

بازار خریدوفروش میکر – تتر همان جایی است که باید باشید. اطلاعاتی مثل اندیکاتور میکر، وضعیت بازار ارزهای جهانی، معاملات اخیر میکر، کارت‌های ثبت سفارش خرید و فروش رمزارز میکر و فروشندگان و خریداران فعال بازار در این صفحه برای شما نمایش داده می‌شود.

مراحل خرید میکر و نحوه فروش آن

خرید میکر در ایران

اطلاعات نمایش‌داده‌شده در این بازار بسیار مهم است اما شما قرار است از دو بخش اصلی آن برای خرید یا انجام نحوه فروش میکر استفاده کنید و آن هم کارت‌های خرید و فروش است.

دو روش برای خرید میکر وجود دارد که به نام‌های روش ثبت سفارش و روش سفارش آنی آنها را می‌شناسند. هر دو روش را با جزئیات و دقت کاملی در راهنمای خرید و فروش میکر توضیح می‌دهیم:

روش ثبت سفارش

آموزش خرید و فروش میکر

روش ثبت سفارش به کاربر امکان ثبت قیمت واحد به تتر و مقدار میکر را می‌دهد. این دو بخش را خود کاربر یا معامله‌گر می‌تواند باتوجه‌به پایین‌ترین با بالاترین پیشنهاد فروش یا خرید مشخص کنید. بعد از مشخص‌کردن این دو کادر، سفارش خود را تأیید و گزینه خرید را بزند. به یاد داشته باشید بهتر است حداقل یا حداکثر قیمت و حجم معامله‌شده کنترل کنید تا بتوانید سفارش خود را مطابق این موضوع ثبت کنید.

گزینه خرید و تأیید سفارش، سفارشتان را به پنجره سفارش‌های فعال منتقل می‌کند و باید منتظر بمانید تا قیمت نهایی بازار به قیمت پیشنهادی شما برسد یا فروشنده و خریداری با حجم و مبلغ پیشنهادی شما پیدا شود. فروشنده سفارش را تأیید و درنهایت میکر رد‌وبدل می‌شود و به حساب کاربری و کیف پولتان اضافه می‌شود.

روش سفارش آنی

چگونه میکر بخریم

روش سفارش آنی بسیار شبیه روش ثبت سفارش است با این تفاوت که دو فرق مهم دارد. این روش تنها امکان ثبت یکی از کادرهای قیمت واحد یا مقدار را به کاربر می‌دهد و کادر بعدی باتوجه‌به اعداد وارد شده محاسبه و نمایش داده می‌شود. فرق دوم در انجام زمان خریدوفروش است. زدن گزینه خرید یا فروش به این معنی است که سفارش بدون هیچ معطلی وارد چرخه معاملات در حال انجام می‌شود و در همان زمان خرید یا فروش انجام شده و رمزارز به حسابتان منتقل می‌شود.

جمع‌بندی

راهنمای خرید و فروش میکر را با هم مرور کردیم و آموزش تصویری این رمزارز را قدم‌به‌قدم گفتیم. میکر هم از آن دسته رمزارزهای آینده‌داری است که در بلند‌مدت و با استراتژی هولدر سود چشم‌گیری خواهد داشت. اگر هنوز هم درباره بخشی نحوه خرید ارز دیجیتال میکر سؤالی دارید می‌توانید فیلم آموزش خرید میکر را ببینید تا با هیچ سؤالی باقی نماند.

همین حالا وارد سایت تبدیل شوید و با ساختن حساب کاربری خود، راه را برای ورود به بازار کریپتوکارنسی‌ها هموار کنید. پس از خرید این رمز ارز می‌توانید آن را در بهترین کیف پول میکر ذخیره کنید. تبدیل هم مثل فناوری‌‌های بلاک چین با یک هدف و رؤیا دیرینه متولد شد. رؤیای آرامش اقتصادی که بخش جداناپذیری از زندگی هر انسان است؛ با تبدیل قدم‌به‌قدم به واقعی شدن این رؤیا نزدیک شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه