آموزشراهنمای خرید و فروش ارزدیجیتال

راهنمای خرید و فروش آنتولوژی ، رمزارزی آینده‌دار ont در بلاک چین

چه اطلاعاتی درباره راهنمای خرید و فروش آنتولوژی دارید؟ هرچقدر که بیشتر مشتاق شناخت و فعالیت در بازار ارزهای دیجیتالی باشید؛ لازم است اطلاعات بیشتری درباره آن کسب کنید، آموزش‌‌های بیشتری ببینید و برای معامله در این بازار آماده شوید. رمزارزها نشان داده‌اند که آینده درخشان و سودمندی در انتظار آنها است و به‌زودی قرار است سهم بسیار بزرگی از اقتصاد جهان، نه فقط یک کشور و چند کشور، بلکه اقتصاد تمام دنیا را برای خود کنند. این مطلب از راهنمای تبدیل قرار است شما را با آموزش خرید و فروش رمز ارز آنتولوژی آشنا کند. همراه ما تا پایان باشید.

نگاهی گذار به آنتولوژی و دلایل خرید این رمزارز

شیوه خرید و فروش آنتولوژی

آنتولوژی یک شبکه اعتماد است که برای اجرا در چندین بلاک چین طراحی شده است. سیستم‌های تأیید هویت و مدیریت شناسایی را متناسب با طیف وسیعی از صنایع ارائه می‌دهد. آنتولوژی هم از آن دسته فناوری‌هایی بود که توسط تیم‌‌ها و شرکت‌های چینی راه‌انداز شد.

سال ۲۰۱۷ شرکت چینی Onchain اقدام به را‌ه‌اندازی آن کرد و این فناوری به صورتی بود که یک ساختار دو توکنی را اجرا می‌کند. رمزارز یا توکن شبکه آنتولوژی ont است و نگه‌داشتن و سرمایه‌گذاری آن به کاربران امکان تولید آنتولوژی گس (ong) را می‌دهد.

این رمزارز از همان ابتدایی که معرفی و شناخته شد توانست توجه و اعتماد افراد زیادی از سرمایه‌گذاران و کاربران را به خود جلب کند. افزایش قیمت قابل‌ملاحظه‌ای که در اولین ماه پس از راه‌اندازی تجربه کرد باعث شد تا یکی از موردتوجه‌ترین رمز ارزها باشد. اگر به خرید توکن‌های ONT علاقه دارید ادامه راهنمای خرید و فروش آنتولوژی را مطالعه کنید تا نحوه خرید ارز دیجیتال آنتولوژی را با شما به اشتراک بگذاریم.

مراحل خرید آنتولوژی

مراحل خرید و فروش آنتولوژی

آنتولوژی از آن دسته رمزارزهایی است که فقط در برخی صرافی‌های محدود قابلیت معامله و مبادله دارد. به همین دلیل بسیار مهم است برای مبادله و خرید رمزارز به سراغ صرافی‌هایی بروید که می‌توانند از ONT  پشتیبانی کنند و دست شما را برای خرید یا حتی انجام مراحل نحوه فروش بسته نمی‌کنند؛ بنابراین باید صرافی و محلی را جست‌وجو کنید که این ارز دیجیتال جدید را در یک یا چند جفت ارز ارائه می‌کند.

صرافی‌های معتبر و مختلفی وجود دارند که می‌توانند مورداستفاده قرار گیرد اما به چند شرط! متأسفانه صرافی‌‌های بزرگ و مهمی مثل بایننس و کوین باس امکان فعالیت برای تمام ایرانیان را محدود کرده است. حتی اگر جزء ایرانیان خارج کشور باشید اما مدارک شناسایی ایرانی داشته باشید و سایت متوجه ایرانی بودن شما شود، اجازه ورود ندارید!

بااین‌حال هستند افرادی که چه در ایران و چه در خارج از ایران سعی به دورزدن قوانین سخت‌گیرانه و تحریم صرافی‌هایی مثل بایننس دارند. اگر موفق به چنین کاری شدید قبل از هر چیزی بهتر است دقت و توجه کافی را داشته باشید تا هیچ زمانی سایت متوجه ایرانی بودن شما نشود یا سرور‌های سایت IP ایران را تشخیص ندهند. اگر چنین موردی رخ دهد، سایت به‌سرعت حساب شما را محدود و دارایی‌های دیجیتال را بلوکه می‌کند.

کاربران و معامله‌گران ساکن ایران حتی یک مرحله سخت‌تر از این را هم پیش رو دارند و سایت تحت هیچ شرایطی، حتی برای یک‌بار هم که شده نباید IP ایران را از دستگاهی که با کمک آن به سایت وصل شده‌اید را تشخیص دهد.

آموزش خرید آنتولوژی

آموزش خرید و فروش آنتولوژی

پشت سر گذاشتن همه این شرایطی که گفتیم سخت و پرریسک است اما فناوری‌های بلاک چین و بازار متعلق به آن، متولد شد تا قدمی بزرگ و پایدار برای رسیدن به برابری مالی بردارد حتی اگر تحریم‌های این‌چنین باعث شود افرادی پشت درهای بسته صرافی‌های جهانی بمانند، راه ورود از صرافی‌های داخلی به این بازار باز است.

تبدیل از جمله صرافی‌های فعالی است که در بازار ارزهای دیجیتالی حضور دارد و بستری امن و مطمئن برای کاربران و معامله‌گران خود فراهم کرده است.

بعد از پیدا و آماده‌کردن بستر مناسب برای انجام معامله وقت آن رسیده برای ساخت حساب کاربری و انجام مراحل نحوه خرید ارز دیجیتال آنتولوژی آماده شوید. ما در بخش بعدی آموزش تصویری خرید و فروش آنتولوژی را به شما نشان خواهیم داد.

مرحله اول، ورود و ثبت‌نام

راهنمای خرید و فروش آنتولوژی

قدم اول راهنمای خرید و فروش آنتولوژی را با ورود به سایت تبدیل به آدرس Tabdeal .org و ساخت حساب کاربری در این سایت بردارید. بعد از ورود به سایت، برای ساخت حساب کاربری از قسمت بالا سمت چپ، روی گزینه ورود یا ثبت‌نام کلیک کنید و وارد پنجره ثبت‌نام در سایت شوید.
شماره تماس، ایمیل و ایجاد رمز عبور برای ساختن یک حساب کاربری و انجام مراحل خرید آنتولوژی در تبدیل جزء مراحل اولیه آن است.

مرحله دوم ثبت و احراز هویت

راهنمای خرید و فروش آنتولوژی

بعد از ثبت‌نام نوبت به احراز هویت در سایت می‌رسد. کاربران هر صرافی باید با یک هویت واقعی و حقیقی در صرافی‌ها فعالیت کنند. حتی بایننس هم که یکی از معتبرترین صرافی‌های جهانی محسوب می‌شود؛ مراحل احراز و تأیید هویت دارد که بخشی از آن با ارسال فیلم ثبت و تأیید می‌شود.

تأیید هویت خود را با واردکردن ایمیل، اطلاعات شخصی، اطلاعات بانکی، تماس با تلفن و تأیید عکس پشت سر خواهید گذاشت که تبدیل در کمتر از ۲۴ ساعت اطلاعات و هویت احراز شده کاربران خود را تأیید می‌کند.

نحوه خرید رمز ارز دیجیتال آنتولوژی

راهنمای خرید و فروش آنتولوژی

بعد از تأیید هویت احراز شده همه چیز برای ورود به بازار رمزارز آنتولوژی آماده است؛ در پنل کاربری و از قسمت بالا سمت چپ، وارد بازار آنتولوژی تتر شوید.

این بازار اطلاعاتی از قبیل وضعیت بازار ارزهای جهانی، معاملات خرید، کارت‌های خریدوفروش آنتولوژی، آخرین فروشندگان و خریداران آنتولوژی و نمودار تحرکات اندیکاتور رمزارز را برای شما نمایش می‌دهد.

اطلاعات کلی و مهمی در که این بازار وجود دارد کمک می‌کند تا بدانید برای پشت سر گذاشتن مراحل خرید آنتولوژی و فروش آن باید به چه نکاتی توجه کنید. استراتژی خود را بر چه اساسی برنامه‌ریزی و سفارش‌‌های خریدوفروش خود را نهایی کنید.

کارت‌های خریدوفروش مهم‌ترین بخش‌هایی است که از طریق آنها سفارش برای معامله آنتولوژی را ثبت می‌کنید. روش خرید یا فروش رمزارز ONT به دو صورت است که در راهنمای خرید و فروش آنتولوژی هر دو روش را کامل و با جزئیات بیشتری به شما آموزش می‌دهیم:

روش ثبت سفارش

راهنمای خرید و فروش آنتولوژی

اولین روش خرید، روش ثبت سفارش است؛ در این روش باید قیمت واحد رمزارز موردنظر بر اساس تتر را وارد کنید و در کادر دوم مقدار حجم آنتولوژی را در قسمت مشخص شده ثبت کنید. بعد از محاسبه مبلغ کل سفارش و احتساب میزان کارمزد، مقدار آنتولوژی خریداری شده باتوجه‌به اعداد و داده‌‌هایی که ثبت کرده‌اید برای شما نمایش داده می‌شود. گزینه خرید را بزنید تا سفارش در پنجره سفارش‌های فعال نمایش داده شود.

زمانی که قیمت بازار به قیمت سفارش پیشنهادی شما نزدیک یا فروشنده‌ای با حجم و قیمت پیشنهادی شما پیدا شد، سفارش از طرف فروشنده قبول و درخواست خرید انجام و نهایی می‌شود. مدت‌زمان بسیار کمی بعد از خرید هم رمزارز به حساب شما اضافه می‌شود که باید به کیف پول امن خود منتقل کنید

روش سفارش آنی

راهنمای خرید و فروش آنتولوژی

روش سفارش آنی هم مشابه روش ثبت سفارش است با دو تفاوت مهم. اولین تفاوت در تعداد داده‌‌ها و مشخصاتی است که برای خرید خود تعیین می‌کنید. فقط یکی از کادرهای این قسمت را کاربر می‌تواند مشخص کند و کادر بعدی با توجه عدد ثبت شده محاسبه و نمایش داده می‌شود.

سفارش آنی به این معنی است که سفارش شما به‌سرعت وارد زنجیره خریدوفروش می‌شود و دیگر لازم نیست برای انجام و نهایی شدن خرید، انتظار بکشید. فشردن گزینه تأیید خرید به معنی نهایی شدن خرید است و در همان زمان خرید یا فروش انجام می‌شود و به حساب شما افزوده یا از آنتولوژی موجود در حسابتان کم می‌شود. نحوه فروش آنتولوژی هم مشابه کارت‌های خریدی است که از آنها صحبت کردیم.

نکته مهمی که در هنگام خرید یا فروش باید بدانید این است که دقت کنید پیشنهادها و اعدادی که برای سفارش خود ثبت می‌کنید به پایین‌ترین پیشنهاد فروش (برای خرید آنتولوژی) و بالاترین پیشنهاد خرید (برای فروش آنتولوژی) نزدیک باشد تا بتوانید معامله خود را با هر حجم و قیمتی که در نظر دارید انجام دهید. پس از خرید ارز هم می‌توانید آن را در بهترین کیف پول آنتولوژی ذخیره کنید.

جمع‌بندی

این مطلب از تبدیل راهنمای خرید و فروش آنتولوژی را با هم مرور کردیم و همه نکات مهمی که قبل از ورود به بازار باید درباره آن بدانید را به شما آموزش دادیم. ما در تبدیل تلاش کردیم آموزش تصویری خرید و فروش آنتولوژی را کامل و با جزئیات در اختیارتان قرار دهیم اما برای کسب اطلاعات بیشتر هم می‌توانید فیلم آموزش خرید آنتولوژی را در صفحه آپارات تبدیل و سایت تبدیل ببینید. صرافی تبدیل بستری امن و مطمئن برای ورود به بازار شگفت‌انگیز و پر ادعای کریپتوکارنسی‌ها است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه