آموزشراهنمای خرید و فروش ارزدیجیتال

راهنمای خرید و فروش زی کش | همه چیز برای ورود به این بازار آماده است

راهنمای خرید و فروش زی کش را در این مطلب بخوانید. اگر در دنیای رمز‌نگاری تازه‌وارد نیستید، احتمالاً تا امروز تجربه خوبی درباره ارزهای دیجیتال و خرید آنها کسب کرده‌اید. تا حدودی می‌دانید کدام رمز‌ارز می‌تواند رفتاری مطابق سیاست خرید و فروش شما داشته باشد و برای یک سرمایه‌گذاری یا مبادله سودمند، انتخابی هوشمندانه محسوب شود. حتی ممکن است باتوجه‌به تجربه و اطلاعات لازم، به دنبال معرفی و پیداکردن یک پلتفرم مطمئن، با نقدینگی بالا و سریع برای معاملات خود باشید. ما در این مطلب از راهنمای تبدیل قرار است همراه شما نگاهی به راهنمای معامله زی کش و مراحل خرید زی کش بیندازیم. پایان این مطلب با یک پلتفرم مناسب، مطمئن با قابلیت نقدشوندگی بالا هم آشنا خواهید شد. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه ما بمانید.

مروری کوتاه بر زی کش

نحوه خرید ارز دیجیتال زی کش

زی کش با نماد ارزی ZEC یک ارز رمزنگاری شده منبع باز غیرمتمرکز و انشعاب یا فورکی از بیت کوین است که حفظ حریم خصوصی معاملات را در اولویت خود دارد. زی کش تلاش می‌کند تا هر معامله‌ای که در بلاک چین انجام می‌شود فرستنده، گیرنده و میزان معامله آن در بلاکچین پنهان بماند. نکته مهمی که وجود دارد این است که زی کش کاملاً ناشناس نیست، هر پرداختی در بلاک چین عمومی قابل‌مشاهده است؛ فقط شرکت‌کنندگان در معاملات و مبالغ آن مخفی است. زی کش شصت و هشتمین ارز رمزنگاری شده بزرگ در جهان است.

زی کش را از کجا بخریم

راهنمای خرید و فروش زی کش

بهترین روش برای طی‌کردن مراحل خرید زی کش استفاده از سیستم‌عامل‌ها و پلتفرم‌های آنلاین است. با مقایسه روش‌های سپرده‌گذاری، ارزهای فیات پشتیبانی شده، میزان کارمزد هر صرافی برای نحوه خرید ارز دیجیتال و فروش آن می‌توانید یک مرجع امن و مطمئن برای تجارت زی کش پیدا کنید.

پلتفرم‌ها و سایت‌هایی که امکان آموزش خرید و فروش رمزارز زی کش را دارند هم کمک می‌کنند تا انتخاب آسان‌تر شود. این امکان را می‌توان به‌عنوان نمره مثبت برای صرافی‌ها تلقی کرد.
بسیاری از افراد زی کش را برای محافظت از حریم خصوصی معاملات رمزنگاری و مبادلات خود خریداری و نگه‌داری می‌کنند. هدف اصلی آنها این است که بتوانند از این طریق، مبادله امنی در بستر ارزهای دیجیتالی داشته باشند.

دو روش مهم و کلی برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال به‌خصوص نحوه خرید ارز دیجیتال زی کش وجود دارد که از طریق آنها می‌توان وارد بازار ارزهای دیجیتالی شد و برای کسب سود از رمز‌ارزها آنها را به کار گرفت. تازه‌واردان بازار هر دو این روش‌ها را با مفهومی به نام خرید‌وفروش می‌شناسند اما یک تفاوت کوچک بین این دو، می‌تواند روش بازی را حسابی تغییر دهد!

خرید یا سرمایه‌گذاری رمزارز زی کش

به شما امکان ذخیره‌سازی توکن‌های ZEC را می‌دهد. همان‌طور که می‌دانید، این روش یک رویکرد عملی و فراگیر‌تر است. اقدامی است که بیشتر افراد ترجیح می‌دهند از این طریق و با طی‌کردن مراحل خرید زی کش، روی رمزارزهای ZEC سرمایه‌گذاری کنند. نگه‌داشتن زی کش به معنی الزام برای داشتن یک کیف پول رمز‌ارز و کسب اطلاعات درباره کلیدهای خصوصی و عمومی، تلاش برای حفظ امنیت آن است.

کسب سود از نوسانات

روش دیگری وجود دارد که در ظاهر کمی پیچیده‌تر از خرید و نحوه فروش زی کش است ما در باطن بازهم شما را به کسب سود بیشتر از زی کش می‌رساند. افرادی که می‌خواهند فقط از نوسانات یک رمز‌ارز سود کسب کنند، همیشه سراغ این راه می‌روند.

این روش شما را هرگز صاحب هیچ‌یک از سکه‌های واقعی زی کش نمی‌کند؛ بلکه یک کارگزار قراردادهای مختلف را به شما پیشنهاد می‌دهد که این قرار دارد ارزش خود را از قیمت زی کش دریافت کرده است. این روش را به نام قرارداد مابه‌التفاوت یا CFD می‌شناسند.

به طور خلاصه شما هرگز وارد مبادلات مستقیم زی کش نمی‌شوید بلکه درگیر یک قرار مشتق‌شده‌ای هستید که از نوسانات بازار زی کش به شما سود می‌رساند و این سود هم مطابق ارزش نهایی رمزارز زی کش است. از‌آنجایی‌که خریدوفروش زی کش روشی است که بیشتر سرمایه‌گذاران و معامله‌گران ترجیح می‌دهند، ما هم در این مطلب از تبدیل قدم‌به‌قدم آموزش تصویری خرید و فروش زی کش را با شما مرور می‌کنیم.

آموزش خرید و فروش رمز‌ ارز زی کش

آموزش خرید و فروش رمز ارز زی کش

قبل از شروع تجارت و صحبت از راهنمای خرید و فروش زی کش یک پیش‌شرط مهم وجود دارد که باید انجام دهید. شما برای فعالیت در بازار ارزهای دیجیتالی، نیاز به یک حساب معاملاتی خواهید داشت که در صرافی‌های دیجیتال و پلتفرم‌های آنلاین فعال باشد. پلتفرم‌‌ها و درگاه‌های مختلف زیادی وجود دارند که ممکن است مرجع شما باشد اما صرافی تبدیل شبیه به پلتفرم بایننس است، یک انتخاب خوب، کاربردی و مطمئن‌تر است.

بایننس و تبدیل باتوجه‌به قابلیت نقدینگی بالایی که هم در سراسر جهان و هم در سراسر کشور دارند، یک گزینه بسیار مناسب برای افرادی است که می‌‌خواهند به‌تازگی وارد بازار ارزهای دیجیتال شوند و هنوز نیاز به آزمون‌وخطا برای رسیدن به یک استراتژی تجاری مطمئن و سودده دارند.

موزش خرید و فروش رمز ارز زی کش

پس برای قدم اول در راهنمای خرید و فروش زی کش وارد سایت تبدیل شوید، شماره تماس خود را در سایت ثبت کنید و با دریافت و واردکردن کد تأیید، حساب کاربری خود را بسازید.
بعد از اولین مرحله ساختن حساب کاربری و تأیید ایمیل، لازم است اطلاعات شخصی، اطلاعات بانکی، اطلاعات تلفن تماس و تأیید عکس را پشت سر بگذارید تا بعد از مدت ۲۴ ساعت و تأیید احراز هویتتان، حساب کاربری ساخته شده شما در تبدیل، به طور رسمی بتواند فعالیت کند و وارد بازار شود.

آموزش اولین مرحله نحوه خرید ارز zcash

راهنمای خرید و فروش زی کش

بعد از انجام مراحل احراز هویت و تأیید آن از پنجره خریدوفروش، وارد بازار رمزارز زی کش – تتر شوید. بازار زی کش تتر به شما امکان خرید رمزارز زی کش با استفاده از تتر (دلار دیجیتالی) را می‌دهد. برای تأمین تتر هم می‌توان با ورود به بازار تتر تومان – تتر یا از طریق فروش دیگر رمزارزهای دیجیتالی، تتر لازم را فراهم کنید.

 مرحله دوم راهنمای خرید و فروش زی کش

راهنمای خرید و فروش زی کش

بازار خرید و فروش زی کش بخش‌ها و قسمت‌های مختلفی دارد که اطلاعات هر یک از این بخش‌ها می‌تواند شما را برای انجام معامله به‌درستی راهنمایی کند. بخش‌ها شامل این موارد است:

  • قیمت‌های جهانی
  • معاملات اخیر زی کش روی سایت تبدیل
  • کارت ثبت سفارش خردی و فروش
  • لیست خریداران و لیست فروشندگان

خرید و مبادله در صرافی‌های دیجیتال دو نکته مهم دارد که بهتر است در زمان طی‌کردن مراحل خرید زی کش یا فروش آن به این موارد توجه کنید.

نکته اول: نزدیک بودن قیمت خریدوفروش نشان‌دهنده سلامت بازار است. این مسئله به معنی آن است که با استفاده از این اطلاعات می‌توانید ارز خریداری شده خود را با سرعت و قیمتی نزدیک به قیمت بازار بفروشید یا میزان حجمی که در برنامه دارید را با درنظرگرفتن قیمت بازار، خریداری کنید.

نکته دوم: حجم سفارش‌های موجود بازار که به معامله‌گر امکان این را می‌دهد تا حجم موردنظر خود را باتوجه‌به حداقل و حداکثر سقف معاملاتی که در طول روز انجام شده است خریداری کند.

مرحله سوم

راهنمای خرید زی کش

این مرحله از تبدیل به شما آموزش تصویری خرید و فروش زی کش در سایت تبدیل را نشان می‌دهد.

کارت‌های خرید و فروش اصلی‌ترین بخشی است که در بازار خرید و نحوه فروش زی کش با آن سروکار خواهید داشت. نحوه خرید زی کش از طریق این کارت‌ها به دو صورت انجام می‌شود.

  1. روش ثبت سفارش
  2. روش سفارش آنی

راهنمای خرید و فروش زی کش

در روش ثبت سفارش می‌‌توانید قیمت موردنظر و حجم موردنظر را وارد کنید و زمانی که قیمت بازار به قیمت پیشنهادی شما برسد یا فروشنده‌ای با این قیمت حاضر به فروش باشد، پیشنهاد خریدتان را قبول کرده و درنهایت، خرید انجام و رمزارز به حسابتان اضافه می‌شود.

اما روش سفارش آنی با مسیر قبلی متفاوت است. این مسیر شما تنها می‌توانید یکی از قسمت‌‌های قیمت یا حجم را وارد کنید و قسمت بعدی باتوجه‌به قیمت و حجم معاملات در حال انجام، به طور خودکار ثبت می‌شود. بعد از تأیید سفارش خرید، سفارش به‌سرعت وارد صف خرید‌وفروش بازار زی کش شده و خرید انجام می‌شود.

نحوه فروش و مبادله زی کش هم درست مثل نحوه خرید ارز دیجیتال زی کش انجام می‌شود و تنها تفاوتی که دارد این است که این بار اطلاعات و سفارش خود را در کارت قرمزرنگ فروش ثبت و وارد می‌کنید.
می‌توانید فیلم آموزش خرید زی کش را در سایت تبدیل ببینید و به پاسخ هر سؤالی که دارید برسید.

سخن آخر

راهنمای خرید و فروش زی کش را با هم مرور کردیم و روش‌های مختلفی که می‌توان از طریق آن به کسب سود از زی کش رسید را گفتیم. اکنون زمان آن رسیده برای ورود به بازار ارزهای دیجیتالی آماده شوید و اولین قدم را بردارید.
تبدیل بستری امن و مطمئن برای معاملات و مبادلات شماست که می‌‌‌تواند از طریق آن هم در هزینه‌‌های کارمزد و معاملات خود صرفه‌جویی کنید و هم سرمایه‌گذاری پرسود‌تری داشته باشید.

همین حالا در تبدیل ثبت‌نام کنید و برای ورود به دنیای بی‌نهایت و شگفت‌انگیز فناوری‌های ارز دیجیتال آماده شوید. ما در تبدیل منتظر شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه