کوینومی

آموزش تصویری واریز به کیف پول کوینمی (Coinomi)

راهنمای واریز به کوینمی والت

قبل از اینکه واریز و برداشت از کیف پول کوینمی را آموزش بدهیم به یک نکته مهم در مورد کیف پول کوینمی دقت فرمایید. در کیف پول‌های داخل صرافی ها برای جابجایی ارزها ابتدا ارز را انتخاب می‌نمایید و سپس شبکه مورد نظر برای انتقال را انتخاب می‌نمایید اما در کوینمی شبکه‌های مختلف ارزها از یکدیگر جدا هستند.

برای اضافه کردن ارز یا شبکه جدید اگر ارز یا شبکه مورد نظر خودتان را در لیست اولیه مشاهده نکردین مطابق تصویر بر روی دکمه پایین راست کلیک نمایید

نکته‌ی بعدی این است که بر خلاف کیف پول‌های صرافی که کارمزد شبکه برای جابجایی از ارزی که در حال جابجایی آن هستید کسر می‌شود. در کیف پول کوینمی کارمزد جابجایی بر حسب شبکه‌ای که جابجایی را بر روی آن انجام می‌دهید از ارز پایه‌ی آن شبکه کسر می‌شود. مگر اینکه شبکه‌ای که ارز را بر روی آن جابجا می نمایید متعلق به خود ارز باشد.

آموزش واریز به کیف پول کوینمی

  1. ابتدا ارز مورد نظر را که می‌خواهید به کوینمی واریز نمایید را از لیست اولیه انتخاب نمایید.
  2. در گام بعدی مانند تصویر بر روی گزینه دریافت یا receive کلیک نمایید. این گزینه معادل کلمه deposit یا دریافت در اکسچنج‌ها می‌باشد.
  3. در این صفحه آدرس کیف پولتان که باید در سایت یا کیف پول مبدا که می‌خواهید انتقال را از آن انجام دهید، را دریافت می‌نمایید.

می توانید از گزینه copy  ۳-۱ برای کپی کردن آدرس و یا برای به اشتراگ گذاری از گزینه ۳-۲ استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *