در این بخش می‌توانید پاسخ این دسته از سوالات را بیابید:

  • برای شروع خرید و فروش پس از احراز هویت از کجا باید شروع کنم؟
  • چگونه می‌توانم حساب ریالی‌ام را در صرافی آنلاین تبدیل شارژ کنم؟
  • چگونه کیف پول ریالی ام را شارژ کنم؟
  • آیا برای واریز ریالی به تبدیل محدودیتی وجود دارد؟
  • چه مدتی طول می‌کشد تا وجه واریزی در کیف پولم بر روی سایت قابل دسترسی باشد؟
  • چگونه می‌توانم شماره حساب و کارت جدیدی را بر روی سایت تعریف نمایم؟

راهنمای گام ‌به‌گام واریز ریالی به صرافی آنلاین تبدیل

گام ۱

۱. برای اینکه بتوانید وارد بازار شوید و به خرید و فروش بیتکوین و یا سایر ارزهای دیجیتال بپردازید. پس از ثبت‌نام و احراز هویت،‌ وارد سایت شوید و از نوار کاربری سایت وارد صفحه‌ی کیف پول شوید.

گام ۲

۲. سپس hc روی نوار تومان ، بر روی گزینه‌ی واریز کلیک نمایید.

گام ۳

۳. پس از مطالعه‌ی توضیحات کادر سمت راست تصویر،‌ در قسمت ۱-۳ مبلغ مورد نظر خود را درج نمایید. (توجه کنید که این مبلغ به تومان می‌باشد.) سپس از لیست ۲-۳ شماره کارتی که می‌خواهید واریز ریالی از طریق آن انجام شود را انتخاب نمایید. (توجه فرمایید که این شماره‌ي کارت در لحظه‌ي احراز هویت توسط شما در سیستم وارد شده و شما می‌توانید کارت‌های بیشتری را با مراجه به مبخش تنظیمات از نوار بالای صفحه به پروفایل خود اضافه نمایید.)

REGIST

کارتی که از طریق آن واریزی را انجام می‌دهید حتما باید به نام خود شما باشد.

سپس دکمه‌ی تایید را بزنید.

گام ۴

۴. در این مرحله‌ شما به درگاه پرداخت منتقل می‌شوید.) توجه نمایید که در سایت https://sep.shaparak.ir// باشید.

اطلاعات خود را به دقت وارد نمایید و دکمه پرداخت را بزنید.  (سقف پرداخت شما بستگی به محدودیت‌های بانکی شما و قوانین بانک مرکزی ممکن است تغییر کند. در حال حاضر سقف واریز از یک کارت ۵۰ میلیون تومان در یک روز می‌باشد.) برای واریز مبالغ بالاتر لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.

گام ۵

۵. در صورتی که واریز شما موفقیت آمیز باشد، پیام زیر برای شما نمایش داده خواهد شد. اگر به هر دلیلی واریز شما با موفقیت همراه نبود می‌توانید از ابتدا شروع نمایید. و محدودیت های واریز و برداشت حساب خود را چک نمایید.

گام ۶

۶. پس از بازگشت به کیف پول خود باید مبلغی که واریز نموده‌اید را در کیف پول‌تان مشاهده نمایید. در صورتی که به هر دلیل پول از حسابتان کسر ولی به کیف پول‌تان واریز نشد. در درگاه پرداخت مشکلی پیش آمده و پول به حساب‌تان باز خواهد گشت. در صورتی که پس از مدتی پول به حساب‌تان بازنگشت لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.

(منظور از موجودی آزاد،‌موجودی است که در هیچ معامله‌ای نمی باشد و شما می توانید آن‌را برداشت نمایید.)

امیدواریم که بر روی صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل با آرامش خاطر بتوانید به خرید و فروش ارز دیجیتال بپردازید. اگر پاسخ پرسش‌تان را هنوز دریافت نکرده‌اید می‌توانید به راهنمای گام‌ به گام بازگردید.