در این بخش می‌توانید پاسخ این دسته از سوالات را بیابید:

  • احراز هویت چیست؟
  • آیا می‌توانم بدون احراز هویت بر روی سایت بیت کوین و یا سایر ارزهای دیجیتال را خرید و فروش نمایم؟
  • چرا احراز هویت انجام می‌شود؟

راهنمای احراز هویت بر روی صرافی آنلاین تبدیل

پس از ثبت‌نام و ورود به سایت، برای استفاده از امکانات سایت نظیر واریز و برداشت ارزهای دیجیتال و ریال و همچنین خرید و فروش بیتکوین و سایر ارزهای دیجیتال نیاز است تا مراحل احرازهویت را تکمیل نمایید.

فرایند احراز هویت جهت ایجاد محیطی امن و جلوگیری از سوء استفاده سارقین کارت‌های بانکی و مدارک جعلی انجام می‌پذیرد. و شامل چند بخش می‌شود. (دریافت اطلاعات شخصی – دریافت اطلاعات بانکی – و بیانیه‌ی تایید هویت) و در انتها کاربران ساعتی را انتخاب می‌نمایند تا کارشناسان ما برای تایید نهایی هویت با کاربر تماس بگیرد. به دستور پلیس فتا کاربران ۲۴ ساعت پس از احراز هویت می‌توانند اقدام به برداشت کوین نمایند.

اطلاعات شما پیش ما به امانت می‌ماند و هیچگونه استفاده‌‌ی جانبی از آنها نخواهد شد.

REGIST

۱. بخش اول مربوط به اطلاعات شخصی می‌باشد. توجه بفرمایید اطلاعات خود رو دقیق وارد نمایید. از این اطلاعات ممکن است در شرایط اضطراری برای تماس با کاربران استفاده شود. همچنین کارشناسان ما با شماره تلفن ثابت شما برای نهایی کردن احراز هویت، تماس خواهند گرفت.

۲. مرحله‌ی بعدی احراز هویت مربوط به اطلاعات بانکی می‌باشد. توجه بفرمایید شماره کارت و شماره شبایی که وارد می نمایید مربوط به یک نفر (همان نفری که کد ملی اش وارد شده) و یک حساب باشد. شما فقط از طریق حسابی که در این مرحله اعلام می‌نمایید می‌توانید به تبدیل پول واریز و یا از آن برداشت نمایید.

این امکان وجود دارد که چندین حساب (متعلق به یک شخص) اعلام نمایید. همچنین در آینده نیز می‌توانید از بخش تنظیمات حساب‌های بانکی خود را حذف و یا اضافه نمایید.

۳. بخش آخر مربوط بیانیه‌ی تایید هویت می‌باشد. لطفا متن موجود در کادر 1-3 را با دست‌خط خود بر روی کاغذ به صورت خوانا نوشته و سپس آن را در کنار کارت ملی خود قرار داده و مطابق تصویر راهنما، به صورت واضح از خود عکس بگیرید. دست شما باید در عکس مشخص باشد. لطفا حتما چک نمایید که عکس واضح و خوانا باشد. با کلیک کردن بر روی بخش 2-3 ،‌ عکس خود را بارگذاری نمایید. و سپس دکمه‌ی ارسال و ثبت اطلاعات را بزنید.

۴. در آخرین گام از جدول نمایش داده شده بازه‌ي زمانی را انتخاب نمایید تا کارشناسان ما برای تایید نهایی هویت با شما تماس بگیرند. پس از نهایی شدن احراز هویت شما از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی می‌شود و پس از آن می‌توانید بر روی بازار تبدیل اقدام به خرید فروش بیتکوین و یا سایر ارزهای دیجیتال نمایید.

۵. پس از تایید و بارگذاری موفقیت آمیز مدارک با پیام زیر روبرو خواهید شد. (ممکن است قبل از نمایش تصویر زیر، با توجه به حجم تصویر ارسالی و سرعت اینترنتتان بار گذاری کمی طول بکشد.) پس از نهایی شدن احراز هویت شما از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی می‌شود